SEK Kuchnie

Studio SEK Kuchnie zaplanuj z nami wymarzoną kuchnię!

Stworzymy dla Ciebie kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu. W naszych projektach nowoczesny design spotyka się z ergonomią i innowacyjnymi systemami.

Stawiamy na indywidualną obsługę i doradztwozaprojektujemy kuchnię dopasowaną do Twoich potrzeb, wymagań i budżetu. Dostarczamy zarówno meble i wyposażenie kuchni, jak i osprzęt AGD marki Miele.

Współpracujemy z uznanymi, europejskimi producentami mebli, słynących ze stosowania wysokiej klasy, naturalnych materiałów, dbałości o środowisko i zrównoważonej produkcji.

Bazujemy na komponentach, takich jak: lite drewno, kamień i certyfikowane spieki, wyróżniających się nie tylko jakością, ale też atestami – tak, by gotowanie w Twojej kuchni było zdrowe i ekologiczne.

Zapewniamy zarówno projekt, jak i montaż oraz serwis pogwarancyjny mebli kuchennych.

HÄCKER

Niemiecki producent mebli kuchennych, którego historia sięga 1898 r. Marka wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale też zastosowaniem inteligentnych technologii, materiałów najwyższej jakości oraz certyfikowanych systemów, co sprawia, że codzienne gotowanie w kuchni staje się przyjemnością…

Zobacz

SACHSENKÜCHEN

Sachsen Kuchen to uznany, niemiecki producent mebli kuchennych z ponad 100-letnią historią i tradycją. Meble Sachsen Kuchen wyróżniają się nieograniczoną możliwością projektowania i różnorodnością, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie w 100% funkcjonalnej i komfortowej kuchni…

Zobacz

Sprzęt AGD – czyli kuchnia w pełni wyposażona

 

Sercem każdej kuchni jest niewątpliwie sprzęt AGD, który powinien służyć nam przez lata.

W SEK Kuchnie pomagamy w doborze zarówno małego jak i dużego AGD, zapewniamy transport  oraz montaż.

Kuchnie naszych Klientów wyposażamy w sprzęt najwyższej jakości uznanych światowych liderów. Współpracujemy w tym zakresie z takimi markami jak:

Czytaj więcej →

 

 

Etapy realizacji zamówienia:

Strzałka prezentująca otwarte pytanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia

Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Strzałka prezentująca otwarte pytanie
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej